Zimní chuťovky, které jste ještě neviděli!

IMG 2284.JPG

Dnes vám představíme některé super stylové zimní zboží, které se nám pro letošní zimu podařilo sehnat. Přes Vánoce na to nebyl čas, tak se teď konečně pěkně v klidu můžeme mrknout, co nového na prodejně je! Maloja, Skhoop…je toho dost!

Maloja

Maloja už u nás nemá pouze punc extra cyklistického oblečení, rozhodli jsme se objevit i zimní parádičky, které tato prémiová značka nabízí. A je to opět něco neuvěřitelného! Materiály, které ze sebe už nikdy nebudete chtít svléct a střihy, díky kterým budete v Maloje snad dokonce spát! Zajímavý je u této značky převážně smysl pro detail a jedinečné zpracování. No posuďte sami z několika přiložených fotek…

 

Skhoop

Novinka na naší prodejně i v e-shopu. Švédská firma z města Are se specializuje na dámské oblečení a je to vidět hned na první pohled! Značku u nás dostala do podvědomí především Andrea Verešová a teď jí máme my! Teda ne Andreu, ale tuhle švédskou chuťovku! Co se nám líbí nejvíc je fakt, že Skhoop myslí na ženy konzervativní, ale i výstřední…takže v kolekci najdete opravdu moc zajímavé kousky! Pokud chcete být na svahu originální, je tohle opravdu dobrá volba!

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška18.01.2017
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru

© Bikero.cz 2019