Výlet TIP – Ski centrum Říčky + testování kol Rocky Mountain

Dneska to pojede hezky pěkně z kopce, ale i lanovkou nahoru! Řeč bude nejen o rozrůstajícím se bikovém centru v Orlických horách, ale i o jedné skvělé akci, která se v Říčkách chystá. Ano – Ski centrum Říčky možná klame názvem, jedná se však o parádní, především v zimě známý resort, který od loňského léta tepe také cyklistikou.

Uplynul již celý pěkný rok, kdy jsme vás informovali o nově vznikajícím bikovém centru v krásných lesích, okolo lanovky v Říčkách. Trasy vznikající pod dohledem Dušana Mihalečka, který načerpal veškeré potřebné know-how v kanadském bikerském snu, ráji a nejprestižnějším bikeparku na světě - Whistleru. Budovat pěšinky v lese plné klopenek totiž není nic lehkého, jak se může zdát. Stačí jedna špatná zatáčka, kde se bude držet voda, nebo která bude vynášet na stromy a už máte vymalováno…

 

Díky těmto znalostem Dušana se v Říčkách minulý rok povedlo zbudovat opravdu zábavnou, „červenou“ tratičku, jak můžeme sami potvrdit z naší návštěvy. Než poslední zbytky letošního sněhu zmizely ze stinných míst, připravili místní stavitelé hned několik novinek a zbrusu čerstvých pasáží bikeparku. Část z nich ocení především méně zkušení jezdci, kteří teprve hledají krásy bikeparkového ježdění. Druhá bude bavit náročnější bikery s vyznáním více přírodních pěšin sjezdového charakteru. Ano, otevírá se část černého, nejtěžšího trailu!

Postupně mají v Říčkách vzniknout 3 trasy, zábava je však slušná i na té části, která již stojí. Především onen kanadský styl červeného trailu je nabitý zábavou v každé zatáčce. Přitom jej lze projet v pohodovém tempu, ale i tempu závodním. Záleží pouze na vaší odvaze. Tím chceme říct – vyzkoušejte Říčky s celou rodinou! Není problém, zapůjčit si kola i kompletní vybavení, potěší také skvělá vybavenost areálu a možnosti dalšího vyžití.

CENÍK

 PROVOZNÍ ŘÁD 

Testovací víkend Rocky Mountain DEMO TOUR

Nadcházející víkend (14. – 15.7.) by měly být Říčky ve vašem hledáčku ještě o poznání více. Totiž, pořádáme spolu s kanadskou legendou Rocky Mountain Bikes testovací víkend! Říčky tak budou jedna velká Kanada...traily s inspirací a kola rovnou z téhle mekky horské cyklistiky.Mnoho z vás, našich zákazníků a fanoušků, se ptalo, zda letos nějaká pořádná testovačka bude. Tohle je ta nejlepší odpověď! Perfektní kola na perfektních trailech! Přijede celá česká testovací flotila, plná těch nejlepších karbonových fullů a také elektrokol. A to zavání opravdu pořádným bikovým zážitkem!

Kola, připravená na DEMO TOUR v Říčkách: 

- Element Carbon 50 velikost L (špičkový XC a maratonský full na 29" kolech)
- Altitude Carbon 50 velikost L (hravý all-mountain s přesahem do endura)
- Pipeline Carbon 50 velikost L (27,5+ full, který překypuje trakcí a stabilitou)
- Instinct Carbon 50 velikost XL (skvělý trailový univerzál, který jede jako XC kolo)
- Altitude PowerPlay carbon 70 velikost L (ultimátní e-bike s extra silným motorem)
- Altitude PowerPlay carbon 70 velikost M
- Thunderbolt Carbon 50 velikost M (nejzábavnější trailové kolo široko daleko)

Podrobnosti o testovačce ZDE

Těšit se na vás budeme v Říčkách po celý víkend, bude to rozhodně zábava! A pokud vám testovací víkend nevyjde, rozhodně navštivte tenhle bikepark jindy. Neoplývá desítkami kilometrů, ale pobaví jako málokterý v Čechách!

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška09.07.2018
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru
Témata: MTB Výlety

© Bikero.cz 2019