Testovačka a vyjížďka s koly ISAAC – ISAAC chalenge day!

isaac test day blog

S koncem prázdnin rozhodně nepřijde konec zábavy! Tedy alespoň ne v naší prodejně v Hradci! S dovozcem nizozemské značky kol ISAAC jsme domluvili testovací den těchto skvostů, pocházejících z provincie tak známé z jarních klasik – Limburg. Pište si do deníčků termín 9. září!

ISAAC je opravdový specialista přes karbon, však začínal s vývojem právě karbonových vidlic a komponentů. Přijde vám zde spojení se Sirem Isaacem Newtonem povědomé? Není čemu se divit, on byl přeci velký inovátor, který objasnil mnoho zákonů. Stejně tak vývojáři v Isaacu makají na stále dokonalejších technologiích. A tohle všechno si budete už začátkem září mít příležitost osahat a hlavně také osedlat. Dovozce přiveze tři silniční modely a jedno horské kolo. To všechno vyladěné do posledního detailu na zapletených kolech FFWD. Testovací den uzavřeme švihem, jak už se u nás sluší a patří…

A jaké modely tedy budete moci vyzkoušet?

ISAAC Baryon 29 na kolech FFWD Outlaw XC (velikost L)

Agilní horské kolo vhodné pro XC a maratony. Jak se dá očekávat, Baryon je osazen na 29“ kolech. Kompletně na pevných osách pro maximální tuhost celku, s praktickými detaily a s velmi sportovním posedem.

ISAAC ELEMENT Ultegra Di2 DISC na kolech FFWD F3D (velikost 55)

Tohle je opravdu klasa. Nekompromisní náčiní s ideálním poměrem tuhosti a pohodlí, se kterým se dá vyhrávat. Můžete se těšit na elektrické řazení Di2, které si třeba konečně prvně v životě budete moci vyzkoušet v praxi. Moderní pojetí modelu Element podtrhují také ostré kotoučové brzdy.

ISAAC BOSON Ultegra na kolech FFWD F4R (velikost 55)

Univerzální závodní kolo, které vám dá možnost posunout se. Prý neuvěříte, jak je tento karboňák komfortní. Už brzy k vyzkoušení! Z jeho sedla nebudete chtít ani sesednout, jak vás bude Boson hýčkat. Oproti sérii bude osazen na špičkových kolech FFWD F4R.

ISAAC KAON Ultegra DISC na kolech FFWD F4D (velikost 56)

Inovovaný Kaon s kotoučovými brzdami je pravou moderní silnicí vhodnou pro posouvání limitů. Má speciální zadní stavbu s upravenou geometrií, takže mnohem lépe reaguje na všechny povely a reakce. Těšte se, až si tuhle silničku projedete…

Start akce – 9:00
Start vyjížďky – 13:00

FACEBOOK UDÁLOST ZDE

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška24.08.2017
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru
Témata: Silniční MTB

© Bikero.cz 2019