Světla s vlastní tváří – Knog

20160303 155123

Zimní čas, krátké dny, dlouhé večery. Pořád si na tohle nějak nemůžeme zvyknout, každopádně s doplněním sortimentu osvětlení jsme nezaspali! Podařilo se nám nově do bikera dostat exkluzivní značku osvětlení, která jako jedna z mála dovoluje jezdci doladit kolo podle svého do posledního detailu. Ano, je to Knog, se všemi těmi veselými a hravými designy!

Zrovna jsme nad tím přemýšleli tímto způsobem – chci si koupit světlo na kolo, dá se na něm vlastně něco vymýšlet? Na takové jednoduché a účelové věci, která má pouze jediný úkol – bezpečně osvítit cestu a pomoci nám být vidět? Můžeme sáhnout po X značkách a všechna světla budou skoro stejná, pouze s jiným logem. Potom je tu ale Knog, který nám učaroval. Tak trochu světla se svou tváří a jasnými poznávacími znameními. Kdo má rád osobitost, právě se dívá na něco, s čím jde kolo doladit do posledního puntíku!

                 

Knog je dnes poměrně velkou značkou s mnoha a mnoha produkty, my zatím na náš krám vybrali světlo ze všech nejoblíbenější – model Blinder 1, a to rovnou ve všech jeho variantách. A ano, samozřejmě že přední i zadní!

 

Kdo by řekl, že takové světlo je určitě od někoho, kdo má ve své zemi věčně tmu a mizerné počasí, je silně na omylu! Knog je z daleké Austrálie. Nás okamžitě zaujala jednoduchost, skvělé zpracování a praktické uchycení silikonovým řemínkem. Počítejte také s kompletní voděodolností a ochranou proti prachu. Světlo Blinder 1 má vlastně jen jednu diodu, přední o svítivosti 20 lumenů a zadní o 11 lumenech. Skvělé je, že můžete přepínat mezi stálým svícením a blikáním ve více režimech. Všechno je perfektně jasné, svítivost je vážně parádní. A to nejlepší na tomhle všem? Žádné výměnné baterie, samotné světlo má USB port, přes který ho připojením k PC jednoduše dobijete…

V plánu máme doplnit nabídku i přes to, že z těchto Blinderů si musí vybrat snad každý světlochtivý biker! Doražte si zablikat na prodejnu, nebo objednávejte ZDE

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška24.11.2016
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru
Témata: Silniční MTB

© Bikero.cz 2019