Soutěž o navigaci se blíží!

Kdo z vás se občas ztratí v lese? Na příští týden jsme společně se společností MIO připravili soutěž o super outdoorovou navigaci, kterou ocení převážně náruživí cykloturisté a dobrodruzi. Ale také vy všichni, co s dětmi za pěkné vysvědčení vyrazíte na výlet!

Společnost MIO je známá především navigacemi do auta, ale s modely Cyklo se pustila i do cyklistiky. A my budeme právě o jednu takovou navigaci soutěžit! Model se blíže jmenuje Cyklo 205HC a nás baví především snadnou instalací jednorázovými páskami a bohatým výběrem funkcí. A v neposlední řadě také příslušenstvím – totiž, v balení najdete snímače kadence, rychlosti a také hrudní pás na monitorování tepu. Po jednoduché instalaci stačí zapnout navigaci a vyčkat okamžik, než se vše spáruje…

Jak MIO 205HC působí na první pohled a první dotyk, poté co ho připnete na držák na řídítka?
Tělo je robustní, 3,5" dotykový display má skvělý jas a potěší především dobrou čitelností snad ze všech úhlů odrazu světla. Že tělo přežije stříkající vodu je s pohledem na konstrukci lehko uvěřitelné. 

Takže se těstě na soutěž! Už v úterý vyhlásíme na našem facebooku soutěžní otázku a tahle prima navigace může být vaše, pokud si dobře tipnete!

A když nevyhrajete, nezoufejte, dost navigací a computerů máme skladem TADY

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška11.06.2017
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru
Témata: Silniční MTB

© Bikero.cz 2019