Slevy, slevy, slevičky…startujeme!

SLEVY KOMPLET UPRAVENO

Čas utíká ukrutně rychle. Nedávno jsme se radovali, jak začíná zimní sezona a dnes se divíme, že už je pomalu na odchodu. Tedy alespoň v Hradci, kde je sníh tak maximálně vyvezený za zimním stadionem. To však nemusí nic znamenat, nemá cenu zoufat, teď přichází čas se radovat! Bikero zahajuje lavinu slev a za ušetřené peníze se v klidu vyjede za sněhem do pořádných hor…

Prodluž si tak zimní sezonu s výprodejem v bikeru! Dáváme slevy až 50%!

Ať nejsme za nějaké troškaře, vylepujeme slevy ve velkém a ty tak platí nejen na nepřeberný zimní sortiment, ale i na věci z půjčovny – lyže, hůlky, boty, dospělé i dětské.

Co si tedy můžeš ve slevě koupit?

Tak třeba POC. Švédská společnost, specializující se na ochranu života. Díky svým technologiím je to dnes jasná jednička na trhu v oblasti přileb a chráničů. Však jsme o tom napsali tady:

https://blog.bikero.cz/blog/poc-nas-vybavil-na-zimu/

Máme také LEKI, světově známou značku, za kterou jezdí i Gábina Soukalová. Velké množství holí, rukavic, o tom všem jsme psali tady:

https://blog.bikero.cz/blog/dalsi-zimni-speciality-leki/

Dále například Fischer, rakouský specialista nejen na lyže a běžky, s tradicí přes devadesát let. U nás najdeš modely běžek, sjezdových lyží, oblečení a také lyžařských bot v několika cenových kategoriích. Navíc technologie Vacuum Fit. Blíže popsáno zde:

https://blog.bikero.cz/blog/fischer-cast-1-vacuum-fit-jako-tresnicka/

Nebo Brubeck, polská špička na funkční oblečení, námi testováno v Nepálu s výsledkem na jedničku. Od spodních funkčních vrstev až po bundy, slevy neznají hranic. O Brubecku jsme také napsali:

https://blog.bikero.cz/blog/predstavujeme-brubeck/

A tak by se dalo pokračovat dál a dál… Descente, Canada Goose, Völkl...

 

 

 

To nejšpičkovější zboží je označeno ještě visačkou TOP produkt - bikero doporučuje. Jedná se zboží, které je podle nás něčím výjimečné, kvalitou zpracování, technologií, materiálem...

 

Nejlíp uděláš, když se zajdeš podívat do bikera na vlastní oči. Novákovy garáže v Hradci Králové tě mile přivítají…

A víš ty co? Zítra může být už pozdě! Výprodejová akce je totiž v plném proudu!

foto: Kamil Feifer

 

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška10.02.2016
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru

© Bikero.cz 2019