Single ženská na horách: 15 způsobů, jak ohromit fešného lyžaře

1. Oblečte se pořádně - vylézající břicho a ledviny na sjezdovku nepatří, není to ani sexy ani cool. A navíc - na partiích, které necháte mrznout, se pak lépe ukládá tuk! Tělu se zima prostě nelíbí, a tak se zateplí tam, kde je to potřeba.

2. Oblečte se hezky - ukažte, že máte styl v alespoň oblékání, když už ne v jízdě.

3. Nemachrujte - bez helmy a dalších ochranných prvků jezdí jen bezohlední magoři.

4. Neodmítejte pomoc - ano, ano, jste silná a samostatná osobnost a z toho závěje se vyhrabete sama. Škoda. Mohla jste mít rande.

5. Buďte roztomilá - když někoho sestřelíte, omluvte se. Zkontrolujte, zda je dotyčný v pořádku a až potom vaše lyže / prkno. No a pokud je lyžař při vědomí, pozvěte ho za újmu na psychice na svařák.

6. Opijte jeho nebo sebe - na konci dne na chalupě a hlavně mimo sjezdovku.

7. Nemluvte jako kanál - někdo vás poslal na kopci k zemi a vy zuříte. Zachovejte klid a buďte slušná. Tím spíš vás někdo zvedne.

8. Nekuřte - cígo po každé jízdě? No fuj! Na sportovce to dojem neudělá.

9. Nechte se adoptovat - přidejte se k partě cizích lyžařů. Nikdy nevíte, koho potkáte. Je to spontánní a zábavné, stejně jako vy!

10. Zahoďte látkové kapesníky - je to zkrátka nechutné a nehygienické. Nikdo nechce vidět historii vašeho “po sté” vytaženého kapesníku.

11. Nepopotahujte a nesmrkejte jako cyklista, někdo by mohl na sjezdovce uklouznout.

12. Říkejte NE riskantním kouskům - každá z nás chce udělat dojem, ale když na ten skok ze zasněžené skály nemáte, nestyďte se říct ne. Lepší být za křehkou květinku než za zrakvenou křehkou květinku. Nechte chlapy, ať se předvádí. Vy jste dáma.

13. Říkejte ANO společným jízdám a učte se - ukážete zájem a potěšíte jeho ego.

14. Neskrblete - jděte si do stánku koupit pití a nejezte sníh (především ne ten žlutý), vypadá to buransky.

15. Jednejte - pokud jste na svahu narazila na šikovného borce, který vám padl do oka, nenechte si ho ujet! Jděte za ním a zeptejte se, zda byste se s ním mohla vyfotit. Cvakněte to, poděkujte a odejděte. Když se nic nestane, budete mít minimálně hezké selfíčko a vycpávku na facebook pro žárlivé nápadníky, kteří nelyžují.

autor: Jana Dufková

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška22.01.2016
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru
Témata: Návod

© Bikero.cz 2019