Sami testujeme to, co prodáváme 3# - CEP

cep6

Dnes se budeme věnovat Cell Energy Protection! Cože? Ano, ochraně buňky. Dali jsme se na lékařství? Vezměte si první písmenka z výše uvedeného, vytučněného názvu a jste doma – CEP. Tyto (nejen) podkolenky jsme si doslova zamilovali. Občas se nás někdo ptá, v čem jsou tak speciální, zda si obhájí svoji cenu. Od té doby, co je naši prodejci nafasovali, patří mezi jejich nejoblíbenější produkty. Něco na tom tedy bude!

CEPu u nás běží druhá sezóna. Je neustále vidět, jak rozděluje lidi na dva tábory. V jednom táboru sídlí ti, kteří vyzkoušeli a nechtějí jinak, v druhém většinou ti, kteří berou CEP prostě jako drahé zboží, nedostupné, bez toho, aby byli informování o jeho výhodách. Klasika, jako u všeho. Chápeme oba tábory, nikdo nemůže znát všechno. I proto vznikl právě tento článek.CEP uvádí pozoruhodné pozitivní účinky, podívejte sami:

PŘED SPORTEM:

- svalová aktivace
- snížené riziko zranění

PŘI SPORTU:

-zlepšený arteriální průtok krve
-zvýšený výkon* (pro rychlejší a snadnější běh)
-stabilizace vazů a šlach
-snížená svalová vibrace
-méně bolestí svalů

PO SPORTU:

-zvýšený krevní oběh
-rychlejší regenerace

Všechny tyto pozitiva využívá již delší dobu naše biatlonová reprezentace, ale také mnoho dalších sportovců, mezi kterými je třeba veslař Ondřej Synek, nebo triatlonista Tomáš Svoboda. Zvučných jmen je ale mnohem víc a veškerou kvalitu s tím spojenou podtrhuje pečeť Medi Compression, která zaručuje funkčnost výrobků do opravdové hloubky. Tím vším se může CEP bez debat chlubit...A co tedy o CEPu říkají kolegové a kolegyně? Začněme u Káti z marketingu!

"Rehabilitační lékařka mi po těžkém výronu kotníku s přetrhanými vazy doporučila, abych po sundání sádry nosila kompresní podkolenky."

Nejvhodnější pro mě mají být tzv. relaxační podkolenky s nízkým stupněm komprese.
Jejich velikost se však určuje dle obvodu kotníku, takže absolvuji veselý hovor s kolegou
Martinem, který mi pomáhá na prodejně s výběrem:

Káťo, měřit to podle nateklého kotníku je asi blbost, že? Jo a, nevadí ti černé?“ A tak já, milovník barev, čekám na černé podkolenky, a když mi přijde balíček a na krabičce vidím „CEP“, jdu málem do mdlob… Vím, že CEP je hodně kvalitní, ale ta cena… a tak znovu volám:

Martine, proč jsi mi proboha vybral ty nejdražší, co máme? Zvlášť když potřebuju jenom jednu?!

Martin: "Káťo, vybral jsem ti ty nejlepší, ale jestli chceš, klidně si vezmi nějaké levnější, ale taky se ti může stát, že se pod kolenem může zaškrtit noha. Protože materiál úpletu v místě, kde podkolenka končí, musí být jiný, aby zde už ke kompresi nedocházelo…"Prohlížím si podkolenku a přijde mi opravdu vychytaná, asi na tom něco bude. Při nasazovaní se dost zapotím aneb když jde natáhnout na nohu lehce, tak funguje blbě! Představa, že v TOMHLE budu chodit celý den ve 35 stupňovém vedru mě dost děsí…! Překvapivě ale ve finále nemám pocit, že by se mi noha vařila, krev i lymfa proudí, jak mají, noha je stabilní a i na rehabilitaci jsem pochválena, že se hojení urychluje.

Můj příběh s kompresními podkolenkami končí na treku v Indii, kdy mi kamarádka říká: Jééé, Ty máš CEP? Ty jsou drahé…. A já na to: „ Jsou, ale taky se Ti může stát, že se Ti zaškrtí noha, protože ten úplet pod kolenem musí být jinak udělaný!Svoje zkušenosti přidává také kolega Aleš z prodejny v Hradci:

„Proč zrovna CEP? Je to jedna ze tří TOP značek na trhu s tímto zbožím, největší výrobce v Evropě a zásobují kompresním mat. i nemocnice, díky mnohaleté zkušenosti.

Jejich výrobky používají i mnozí světoví sportovci z různých odvětví a výroba je přímo v Německu.“

„I po roce mého opravdu INTENZIVNÍHO používání stále nezměněné vlastnosti a plná funkčnost! Celkově mě nejvíc zaujalo zpracování a funkčnost jednotlivých kompresních zón, dlouhá životnost a stálost výrobku. V neposlední řadě také barevná škála v nabídce.“

CEP u nás nosí však většina kolegů, převážně prodejců, kteří ví nejlépe, jaké kvality v těchto podkolenkách vězí. Před několika dny nám přišly dokonce reflexní podkolenky, přímo pro noční a večerní aktivity. Už se těšíme, až je také vyzkoušíme!

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška10.01.2018
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru

© Bikero.cz 2019