Sami testujeme to, co prodáváme 1# - BRUBECK

brubeck

Nová rubrika klepe na dveře! Protože se často ptáte na prodejně, jak co vydrží, jaké s tím máme zkušenosti a zda to funguje, rozhodli jsme se podělit s vámi všemi prostřednictvím našeho blogu! Věříme, že s každou značkou, kterou prodáváme, máme osobní zkušenost. Dnes, protože je to s ohledem na počasí na místě, začneme s funkčním oblečením Brubeck.

Brubeck si toho s námi celkově už dost zažil. Napřed jsme popravdě tak trochu nevěděli, do čeho jdeme, ale materiály a přístup k výrobě se nám zdál více než slibný. A zafungovalo to! Zafungovalo přesně to, že nemá cenu soudit něco, co jste ještě nevyzkoušeli…

Brubeck je firma z Polska a skvělou zprávou je, že nic ze své produkce nevyrábí v Číně, což by pro někoho mohlo signalizovat v dnešní době otázky o kvalitě a také o tom, zda to není stejný výrobek jako u konkurence, jen s jiným logem na hrudi. Brubeck do nás netlačí ani žádný agresivní marketing, takže jeho kvality se šíří především přes samotné spokojené zákazníky.

Když se podíváte, co polský výrobce používá za tkaniny a technologie, vyjde vám poměrně jednoduchá rovnice. A to ta, že je jedním z nejpokrokovějších v Evropě. Za zmínku stojí hlavně schopnosti a dovednosti s propojením syntetických a přírodních vláken, díky čemu oblečení dosahuje opravdu prvotřídních vlastností. Je dost znát, že Merino vlnu bere z novozélandských farem, kde se lidé ke zvířatům chovají opravdu šetrně.

 

Jedna z našich prvních zkoušek byla zrovna ta ohněm! Pořádná! Náš duchovní otec bikero - Honza, se vybavil Brubeckem do Nepálu na expedici, kde ho testoval v 6200 metrech. Vrátil se příjemně překvapen s hodnocením, že funkčnost, ergonomie a příjemné nošení jsou opravdu na jedničku. Stejně tak hodnotila polského výrobce po několika výpravách do hor, do Nepálu a na Island kolegyně Káťa. Oblečení samozřejmě zkoušíme také jako funkční pro cyklistiku, především v dnešním počasí, kdy se to opravdu nevyplatí podcenit! Především použitou Merino vlnu jsme si opravdu zamilovali! Našli jsme i nějaké neduhy? U jednoho kousku oblečení se při delším používání začaly lehce párat švy. Ale co, výzvy byly opravdu velké! Však i sama značka má ve sloganu „Bodyguard.“


Naše dojmy?

-
skvělé materiály
- ergonomie na jedničku
- komfortní při pohybu
- výroba v Evropě
- dobrá cena v poměru s kvalitou

   Vyzkoušejte!

 

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška05.10.2017
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru

© Bikero.cz 2019