Report z vyjížďky s Petrem Benčíkem k zakončení sezóny + galerie

Bikero-vyjizdkasPetremBencikem11.10.2016 webwatermark33of63 1

V úterý 11. října se uskutečnila poslední letošní námi pořádaná vyjížďka, tedy švih po okolí Hradce Králové. Zakončil ji s námi ten, který letos krátkou sérii švihů i otevřel – bývalý olympionik Petr Benčík.

Petr přijel v úterý už brzy dopoledne (ano, švih se konal tentokrát v týdnu) a přivezl rovnou představit nové oblečení od značky ASSOS, kterou dováží do naší vlasti. A představil zboží právě takové, které by vás všechny mělo hodně zajímat, pokud to s ježděním berete vážně i přes podzim a zimu, případně jaro. Pojďme se společně podívat na nějaké fotky nových produktů a potom už na slíbenou vyjížďku!

 

V úterý ráno jsme tipovali, kolik tak lidí v týdnu po práci přijede. Obavy byly, jelikož se kolem Hradce celý den honila tmavá mračna. Sprchne nebo ne? Takže raději zajistit stoly na vedlejší Náplavce a připravit na večer po švihu gulášek, čaj a trochu rychlé univerzální medicíny, ehm…tedy rumu!

 

A hurá, třetí hodina je tady, zdá se, že nepojedeme s Petrem sami! První nebojsové jsou před krámem a v krámu. Ještě chvíli čekáme, přípravy a oblékání vrcholí a nakonec, jestli dobře počítáme, opouští prodejnu bikero peloton o třinácti jezdcích a jezdkyních.

Počasí kolem osmi stupňů, poměrně nevlídné, v průběhu švihu nastupuje na scénu lehké mžení. Tak se přidává do intenzity šlapání a po hodině a půl se všichni vrací rozproudění do prodejny. Na tachometrech svítí pěkných 53km!

 

Je čas na gulášek a další pochutiny tekutého stavu!

My máme opět radost, že se podařilo uspořádat další akci a že je zájem o společné vyjížďky! Na další rok je plánů opravdu mnoho, určitě se můžete těšit i na MTB akce a testovačky flotil kol od různých značek. Nepředbíhejme však!

Takže ještě jednou díky za zpestření pracovního týdne! My se zas vrháme na přípravu zimu…

CELÁ GALERIE od Pepy Šulce (brzy i na bikero facebooku, ať se můžete označit!)

foto: Josef Šulc / Martin Kuška

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška13.10.2016
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru
Témata: Silniční

© Bikero.cz 2019