Reima...zima s dětmi bez strarostí!

Bikero - 25.10.2016 obchod, servis web (37 of 53)

Pomalu padající listí ze stromů začíná poslední týdny jasně ohlašovat, že zima bude brzy také na spadnutí. A nejen listí! Naše prodejna dostává od minulého týdne nový hábit, cyklistické kolekce se z části stěhují do skladu a za výlohami vystrkuje růžky vybavení lyžařské. Pro letošní zimu jsme se rozhodli o několik změn v sortimentu a můžeme s radostí oznámit, že letos budeme věnovat celkou část dětem, ať mají zimní radovánky o moc lepší! Však se už mnoho maminek ptalo, jestli budeme mít třeba finskou Reimu, specialistu na dětské oblečení všeho druhu. A pozor, Reima už je tady, skladem v pořádné porci zboží hýřícího barvami! 

Vybrali jsme něco na ukázku, zboží, které oceníte hlavně při těhle podzimních plískanicích a nejen to! Pojďte se podívat, co tedy ve Finsku dlouhá léta vymýšlí pro naše nejmenší...

Nepromokavé podzimní oblečení:

HOLKY

    

https://www.bikero.cz/reima-detska-plastenka-reima-kupla-pink-p108733/

https://www.bikero.cz/reima-detske-kalhoty-reima-idea-beetroot-p109308/

Podzim je starý strašák se vším tím nachlazením, rýmou a bolením v krku. Krom pořádné podpory imunity je zásadní, dopřát dětem kvalitní nepromokavé oblečení. Třeba jako je nepromokavá bunda Reima Kupla se zatavenými švy a vodu odpuzující kalhoty Idea s úzkými trendy nohavicemi.

KLUCI

    

https://www.bikero.cz/reima-detska-plastenka-reima-kupla-yellow-p108744/

https://www.bikero.cz/reima-detska-mikina-s-kapuci-reima-lusto-navy-p108799/

Parádní plášťěnka Kupla je naštěstí i v klučíčích barvách! Díky ní se ani kapka nedostane na fleecovou mikinu Reima Lusto, která je tak pohodlná a příjemná, že se brzy stane nejoblíbenějším kusem v šatníku. Opět je myšleno na minimální úniky tepla - zip pěkně až k bradě, kapuce a elastické lemy rukávů.

CO NA HLAVU?

https://www.bikero.cz/reima-detska-cepice-reima-trappa-pink-p109075/

https://www.bikero.cz/reima-detska-cepice-reima-orava-yellow-gold-p109043/

Čepice Trappa i Orava mají jedno společné - udržet hlavičky kojenců a dětí v teple za každé situace. Skvělé hebké materiály, radost na hlavu nasadit a vyrazit ven!

Zimní bundy a hrátky s pohybovým čipem ReimaGO:

HOLKY

https://www.bikero.cz/reima-divci-reimago-membranova-bunda-reima-frost-cloud-blue-p109268/

Reima Frost je špičková nepromokavá, vodu a špínu přímo odpuzující bunda, vhodná na zábavu na sjezdovce. Tavené švy a perfektní teplo poskytující vlastnosti jsou samozřejmé. A ke všemu příprava na čip ReimaGO...o kterém až v nižších řádcích!

KLUCI

https://www.bikero.cz/reima-detska-reimago-membranova-bunda-reima-wheeler-blue-p109282/

Reima umí opravdu krásné barevné kombinace! Důkazem je tahle vodu odpuzující a teplo ukrývající bunda Wheeler. Pořádně vysoký límec, ochrana proti pronikání sněhu pod bundu, mnoho šikovných kapes a opět i  druky pro ReimaGO senzor.

SENZOR ReimaGO

    

https://www.bikero.cz/reima-pohybovy-senzor-reimago-p111014/

Neskutečná vychytávka a zároveň i tak trochu hra, se kterou se děti budou chtít zlepšovat! Senzor od Reimy měří totiž intenzitu a délku aktivity, vše vtipně sledujete na mobilní aplikaci, se kterou se dají nastavit i různé cíle a odměny. A není to vhodná věc jen pro sjezdovku, vidíte totiž pohybové aktivity vždy a všude...ve školce, ve škole i během volna. A víte co? Nic se nestane, ani když v oblečení senzor vyperete! Je totiž dost možná nezničitelný!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Připravili jsme rovnou i slevy na vybrané zboží! (15%). Nyní ho tedy máme nejlevněji na trhu! Podívejte například zde:

https://www.bikero.cz/reima-divci-reimago-membranova-bunda-reima-roxana-pink-p108661/

https://www.bikero.cz/reima-detska-reimago-membranova-bunda-reima-regor-storm-blue-p108673/

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška27.10.2016
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru

© Bikero.cz 2019