Prezentace (nejen) Atomic 2018

Minulý víkend nám končil o něco dříve. Už v neděli jsme si to totiž štrádovali do Rakouska, přesněji do střediska St. Anton, kde na nás čekala prezentace od Amer Sportu, tedy distributorského velikána, který má pod sebou Atomic, Salomon, Armadu, a také třeba cyklistický Mavic. Nás samozřejmě nejvíce zajímal Atomic a testovačka jeho modernizovaných modelů.Parádní středisko nás přivítalo skvělým počasím, jen se rychle ubytovat a šup na prezentace! Povídalo se o nejen o samotných produktech. Dozvěděli jsme se o změnách kultury zákazníků, o tom, jak jsou všichni aktivní přes sociální sítě a seznámili jsme se také s týmovými jezdci.
Nás těšilo hlavně následné otevření stanů s novinkami. Poměrně šok způsobilo vytracení typické červené barvy u modelů Redster X, která nám doteď tak krásně ladila s barvami bikero. Takže, kdo nemáte moc rádi zelenou, honem pro letošní Redstery řady X! Barvy jsou vyladěné tedy kompletně nanovo i přes přilby, lyžáky a doplňky – posuďte z fotek, co vy na to!
Samotné Redstery neprezentují nové technologie, přelomový Servotec byl představen teprve minulý rok a netřeba zde něco měnit. Tyto lyže, především ve svých nejvyšších řadách S9, G9 a X9 stále zůstávají tím nejlepším možným náčiním na sjezdovku, což se potvrdilo i při následné testovačce. Už z předchozího roku s nimi máme zkušenost, když se však v mezičase postavíte na levnější lyže, rozdíl teprve naplno vynikne.
Samotný Servotec tvrdé lyži opravdu dodává o hodně více ovladatelnosti, nástupy do oblouků jsou prostě boží. Více o této technologii jsme psali, když nám Atomic čerstvě dorazil na sklad začátkem zimy ZDE.
Nádherné počasí nám dovolilo otestovat snad všechny možné modely sjezdových lyží. Navíc klidně za vedení týmových jezdců, což mohlo někomu pomoci s okoukáním pokročilých technik jízdy. Vše vyvrcholilo freeridem s průvodcem, což byl docela masakr a hlavně zážitek!

 

Více takových zážitků přejeme i vám, třeba hned v příchozím víkendu!

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška19.01.2018
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru

© Bikero.cz 2019