Představujeme: Brubeck

Co by byl sportovec bez dobrého funkčního oblečení. Když jsme si řekli, že budeme mít ucelenou nabídku zboží, nemohlo chybět vybírání nějakého specialisty na funkční oblečení a termoprádlo. A prst na mapě se zastavil nakonec kousek od našich hranic, v Polsku. Netrvalo dlouho a vyrazili jsme za hranice, podívat se přímo do továrny značky Brubeck. Bylo to velmi zajímavé, nahlédnout pod pokličku, poznat materiály a filozofii značky. Moc se nám líbilo, slovo dalo slovo a uznali jsme, že tohle chceme! No a tak je tu Brubeck…

Brubeck má filozofii poměrně jednoduchou – „Váš bodyguard“. A to doslova. Špičkové 3D úplety, vrstvení vláken, materiály jako je Merino vlna, švýcarská bavlna a různá pokroková syntetická vlákna. A kde to všechno vyzkoušet, zda je funkčnost opravdu 100%? Nebylo lepší volby, než té, kterou udělal náš BIKERO zakladatel Honza – na výlet do Nepálu vyrazit vybaven právě prádlem a oblečením od Brubecku. Doufáme, že až bude víc času, sám dá nějaký report, důležitým faktem však je, že funkční vrstvy po celou dobu expedice plnily svůj účel tak, jak se očekávalo.

 A co jsme vybrali na naši prodejnu? Jelikož Brubeck nabízí od spodního prádla, přes termoprádlo, cyklistické kalhoty, mikiny, bundy a mnohem více, byla by škoda toho nevyužít. Pro podmínky, které u nás třeba zrovna nyní panují - vlhko, zima, větrno, je dobré nepodcenit situaci, hlavně pokud jste jedni z těch, pro které třeba cyklistická sezóna nikdy nekončí. Přijďte se mrknout na prodejnu a poznat o čem mluvíme.

Další info, pokud jste studovatelé materiálů a pídíte se před koupí po každém detailu, zodpoví oficiální stránky značky – BRUBECK.PL

Dobře také kluci fungují na jejich Facebooku

A mimochodem, celá galerka od Kamila z naší návštěvy v samotné továrně v Polsku (kde se vyrábí vlastně úplně všechna produkce) je u nás na Facebooku BIKERO.

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška09.12.2015
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru

© Bikero.cz 2019