POC nás vybavil na zimu!

DSC00359-1

Zavanul k nám do Hradce chladný severský vítr a přinesl zboží od jedné opravdu špičkové a inovátorské značky. Řeč je o švédském POCu, asi vůbec nejmodernějším výrobci vší možné protekce, vybavení a oblečení pro zimní i letní radovánky. Zatím u nás máme kompletní zimní kolekci, jak jinak, tohle se právě teď bude hodit…

Pokud máš rád minimalistický design a špičkovou kvalitu, POC ti je ušitý na míru. Tyhle produkty nemají žádné cirkusové motivy, vždy je použito jedné, nebo dvou kontrastních barev a právě tento styl je poznávacím znamením značky POC. Sídlo firmy je ve Stockholmu, ve městě, kde sídlí největší evropští experti přes bezpečnost, ochranu, technologii a testování toho všeho. Co si budeme povídat, lidé na správném místě. Navíc všechny produkty dost poctivě testují teamoví jezdci, připomeneme třeba trialistu Dannyho MacAskilla, nebo BMX mašinu Drew Bezansona. A tihle kluci nechtějí přemýšlet nad tím, jestli jsou ochráněni před pády dobře, ti to musí jistojistě vědět.

Ale pojďme k tomu zboží, které máme na krámu. Tak třeba chránič páteře s plátem inteligentní hmoty VPD 2, to je poměrně zajímavá záležitost mezi klasickými páteřáky s plastovými pláty. VPD 2 se totiž dobře natvaruje podle tvých zad a nebude potom už nijak obtěžovat. Navíc ostatním materiálem, mezi který je VPD 2 plát vložen, je lehoučká EVA pěna. Výsledek je lehký a přesto efektivní, protože hmota tvrdne při nárazu – proto je inteligentní ok? POC však tuto hmotu nepoužívá jen zde, je to jeho specialita použitá skoro všude na chráničích těla.

Dále máme parádní pyramidu, ze všech možných POC lyžařských brýlí. Zde je výběr opravdu veliký a osobně se nám líbí hlavně model CORNEA a vlajková loď LID, se svým mega velkým zorným polem. Nechybí oblíbená klasika IRIS, nebo RETINA, model hlavně pro závodníky, kteří potřebují co nejnemší zkreslení a optimální propustnost světla. V naší brýlové pyramidě však vyčnívají také sluneční brýle, hodně stylová záležitost. O tom svědčí i to, že jsme si je jeden den zkoušeli před zrcadlem v prodejně pořád dokola.

Hlavní částí naší nabídky je ale rozsáhlá zeď plná helem, tady je opravdu bezpečnost na prvním místě. Takže často nechybí systém MIPS, chránící mozek před otřesy při pádu, nebo instalovaná sluchátka/handsfree. Máme od nejoblíbenějšího modelu FORNIX, přes SKULL, inspirovaný závodními modely a určený pro náročnější lyžaře. A to není všechno, doražte do krámu omrknout a vyzkoušet, však je lyžařská sezóna v plném proudu!

Celá galerka naší nabídky POC je na bikero fb page ZDE.

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška14.12.2015
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru

© Bikero.cz 2019