Otestuj si novinky od Rocky Mountain!

29351520 1859900160686642 4330569060519338421 o

Ahoj všem (nejen) příznivcům značky Rocky Mountain! Přinášíme skvělou zprávu, dostala se k nám testovací flotila z té nejžádanější části katalogu! Jde především o letos modernizované celoodpružené modely s nastavením geometrie Ride-9, ale také o elektrokolo, které při představení celému světu horské cyklistiky vyrazilo dech – Altitude Powerplay. Máte chuť projet se a načerpat dojmy z kol od legendární kanadské značky, která vychovala ty největší MTB legendy? Tak čtěte dál!

Všechna kola jsme dnes přivezli na naší základnu do Hradce Králové, do Novákových garáží. Mohli jste je vidět už na společném stánku For Bikes, nyní však přichází možnost, pořádně je provětrat, vyzkoušet si na vlastní ruce a nohy, jak funguje precizní odpružení od Foxu, jak řadí opěvovaná „dvanáctka“ od Sramu, nebo čemu se říká opravdu zábavná geometrie. Fanoušci technologických vychytávek si přijdou na své u elektrického Altitudu, pravděpodobně nejvyspělejšího e-biku současnosti. Vrhneme se ale přesně na to, co pro vás máme a kdy a kde to je k dispozici, ok?

bikero Hradec Králové – Novákovy garáže / 12. – 19.4.

bikero Praha – Lighthouse Holešovice / 20. - 29.4.

Testovací kola

Element 50 Carbon – vel. LElement si zamiluje výkonný jezdec, vytrvalec, makáč s našláplými lýtky. Tohle kolo chce prostě pořád jet kupředu a je obávanou zbraní na všech XC a maratonských závodech. Pro letošní rok Element hodně omládl a shodil pěkných pár gramů. Samozřejmostí pro jeho zaměření jsou 29 kola a poměrně závodní posed. Lehkost Elementu ocení i rekreant, maximum z něj však vytáhne zkušený biker.

Instinct 50 Carbon – vel. XL

O modelu Instinct říkáme, že je to nejlepší kolo do českých podmínek. Tak akorát zdvihu, stále maximálně rychlý, mrštný projev a zábavný charakter, jelikož tohle kolo není natolik konstruované závodníkům. Tohle je kolo jednoduše pro požitkáře. Zvládne singletracky, trailcentra a navečer se projedete na pohodu s rodinkou. Instinct nenachytáte, nemá slabé místo, pokud chcete jedno kolo co zmákne všechno.

Thunderbolt 50 Carbon – vel. M

Thunderbolt je tu hlavně pro všechny, kteří ví, že 27,5 je více zábavy než 29. Nebude po vás chtít maximální výkony, bude si chtít hrát, bavit se, užívat si každou bouli, každý kořen. Thunderbolt byl dříve spíše modelem pro XC, ale dle trendů se pěkně rozvášnil a reaguje na všechny milovníky trailování a trailcenter. Tohle je rozhodně nejzábavnější model z testovací flotily. Navíc má všechno, co potřebujete – teleskop od Foxe, dvanáctku od Sramu a 130mm zdvihu.

Altitude Powerplay 70 Carbon – vel. L

Nejšílenější e-bike dnešní doby s extra porcí výkonu a hlavně s geometrií, která je totožná s klasickým Altitudem. To se ještě jinde nepovedlo. A řekneme vám, je to vskutku zážitek. K dispozici se extra odolný rám, ve kterém je zapracována baterie i vlastní pohon z dílny Rocky Mountain. Ten vám dovolí vyjet každý kopec mrknutím oka a sjezd si užijete stejně, jako na klasickém fullu.

Jaké jsou možnosti zapůjčení?

Preferujeme zapůjčení na krátkou (cca 3 hod.) projížďku v okolí, z důvodu pořizovacích cen biků. V závěru článku zasíláme dva tipy na mapkách, kde se dá dobře vyzkoušet funkce odpružení a chování kola v dobrých podmínkách.

Za tuto možnost požadujeme 2 doklady + klíčky od auta, případně jinou cennou věc.

Je zde možnost zapůjčení i na delší dobu (max. na otevírací dobu naší prodejny), kde jsme však nuceni kromě 2 dokladů požadovat část peněz za kolo hotově a směnku. Je to daň za cenu kol, omlouváme se...snadněji to vyřešit nelze :-/ Jedno kolo je v ceně ojetého vozu...

Pedály prosíme nejlépe vlastní s sebou! Náš mechanik vám pomůže dle vaší váhy nastavit odpružení a můžete vyrazit...

TIPY na projížďku

Hradec Králové –
projeďte se do městských lesů, do okolí rybníka Biřička! 15 minut od prodejny!


Praha – využijte cyklostezku na protilehlém břehu Vltavy, zamiřte na ostrov Štvanice, kde je skvělý pumptrack a skill park! 10 minut od prodejny!

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška12.04.2018
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru
Témata: MTB

© Bikero.cz 2019