Očíhli jsme Mavic 2017

IMG 0644

Před několika dny jsme se dostali, jako smluvní prodejci, na prezentaci nových parádiček a modernizovaných kousků od prestižního Mavicu. Karel Stárek popovídal, vysvětlil…a tak tu nyní máme nějakých pár skromných řádků textu a fotky!

Zaprvé co říci – hned když se podíváte na novou kolekci, zjistíte, že je totální pecka barevné sladění všeho oblečení, bot i přileb. Mavic tady jede neskutečný minimalismus a jednoduchost, žádná velká loga, žádné chvástání se velkými nápisy, převažuje elegance, příjemné barvy a občas i zajímavé, ale pořád jednoduché a jinak cirkusové kombinace…

Parádní novinkou jsou třeba dámské tretry Echappée, šněrovací a snad nejvíc elegantní model na planetě zemi. Ne, vážně, ty boty jsou opravdu neskutečně krásné!

U treter zůstaňme, k zahození rozhodně nejsou ani nové Sequence, které využívají u Mavicu dobře zaběhlý systém utahování Ergo Strip. Tahle botka bude určena převážně pro XC a maratony. A doplníme – dost nás baví jemné vzory na vnitřních výstelkách některých treter Mavic.

Dále koukáme na nové topánky Cosmic Elite, jde o lehkou a profi závodní silniční botku s jemným laděním upnutí. Nechybí i limitka k Tour de France…ideální načasování!

 

A to není v botách rozhodně všechno, dál se koukáme i na další modely, určené především pro all mountain a enduro. I zde Mavic umí zatraceně dobře potěšit…

Přilby – ještě si pamatujete o těch pár řádný výš slova o pěkném jemném vzoru na vnitřku boty? A je to tady i na přilbě! Mavic jede sice neskutečný minimalismus, smysl pro detail je však naprosto všude. Tohle nás baví a třebas silniční přilba Echappée PRO vypadá vážně dobře.

 

Trailové a enduro přilby od Mavicu jsou podle nás jedny z nejhezčích na trhu. Skvělá ochrana zadních částí hlavy a solidní počet odvětrávacích otvorů. Po stránce vzhledu neprošly žádnou velkou změnou, vůbec to však v tomhle případě nevadí.

 

A opět něco pro milovníky trailování a dlouhýho pobytu v přírodě. Bágly s rezervoáry jsou extra vychytané. Tenhle kousek zrovna ladí 100% s trailovou přilbou…

 

Vybraná barevná kombinace vypadá v kompletu potom takhle…nebo takhle...

 

Nyní už je čas na vypletená kola! Zde je dost novinek. Jsou zde například kompletně nové karbonové komplety XA Pro Carbon, Crossmaxy dostaly několik dalších barevných provedení. Karbonové varianty se vezou na trendu vnitřního rozměru 26mm, hlíníkáče jsou potom pouze o milimetr užší.

Podívejte se však i na další kola, která má Mavic v katalogu…

 

No a to je pro dnešek všechno. Na prezentaci toho bylo samozřejmě ještě více, nechte se však překvapit, až zbrusu nové zboží přijde přímo k nám na krám! I my se moc těšíme!

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška15.07.2016
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru
Témata: Silniční MTB

© Bikero.cz 2019