Mavic školení v bikeru

IMG 9970

Nedávno jsme dávali na naší bikero FB page galerku ze školení k produktům značky Mavic. Karel Stárek, otec českého zastoupení Mavicu ale dorazil později i přímo k nám do servisu, aby naše kluky servisáky proklepnul dodatečně. Přinášíme tedy krátký reportík z toho, co se dělo.

Hlavní a zásadní info na začátek však je, že jsme se stali Mavic TEST centrem, Mavic PREMIUM shopem a Mavic SERVIS centrem. TEST centrum je super věc pro všechny zájemce o produkty Mavic. Zrovna nám přišlo pár kusů výpletů jak na MTB, tak na silniční kola, které budou v bikeru k zapůjčení za malý poplatek. Každý si tak může vyzkoušet Mavic vypletená kola na vlastním biku a v pohodě se rozhodnout o případné koupi.

PREMIUM shop znamená, že nemáme pouze komponenty Mavic, máme totiž i tretry, oblečení, přilby a další doplňky. Od roku 2015 je totiž značka rozdělena na dvě části – BIKE SYSTEMS a RIDERS EQUIPMENT. Tím pádem máme oboje. A že je letošní kolekce opravdu vymazlená…

 

SERVIS centrum – zde asi není potřeba něco zásadního dodávat. Jsme oficiálním servisem Mavicu a právě o tom bylo hlavně zmiňované školení. Naši mechanici si tak potrénovali správné zaplétání kol, výměny ložisek v nábojích a osahali si všechny technologie.

Další na programu byla „žlutá“ aplikace, tedy jednodušší hledání potřebných dílů k servisu, přesné rozměry, kódy, všechno usnadňující kvalitní práci mechanika.

U nás od této chvíle s Mavicem pochodíte na výbornou. Bikero mechanici poradí, doporučí vhodný model, zajistí potřebný servis. Většinu zboží právě naskladňujeme a co nevidět bude na www.bikero.cz

foto: Kamil Feifer

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška08.03.2016
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru
Témata: Silniční MTB

© Bikero.cz 2019