Ladíme úchop, ladíme posed!

DSC02281.JPG

Jaro bývá ideálním časem ke změně několika komponent. Přes zimu si uvědomíte, že ta řídítka jsou opravdu nedostatečně široká, že to sedlo je opravdu dost nepohodlné a že takto do nové sezóny prostě vyjet nechcete. V poslední době jsme se věnovali dost silně doplnění několika kategorií komponent, takže se podívejte, co skvělého u nás nyní můžete naladit!

Na zoubek se dnes podíváme rovnou několika novým značkách, které nyní v našem arzenálu figurují. Chyběla vám dostupná, ale moderní řídítka? Máme PRO a Ritchey! Stejně tak představce. Chcete opravdu špičková řídítka nejvyšší kvality za námi skvěle vykouzlenou cenu? Představujeme Easton! Mozoly ze starých gripů vás už rozčilují? Máme silikonové ESI! Podlehl tu někdo kouzlu teleskopické sedlovky a chce tak dovybavit své kolo o další plně funkční vychytávku? Představujeme novinku od PRO – model Koryak! A takhle můžeme pokračovat…

GRIPY a OMOTÁVKY

Tuhle kategorii jsme doplnili převážně o stále více oblíbenou variantu silikonových gripů, případně omotávek, od značky ESI. Několik variant jak provedení, tak barev. Klasicky válcové profily i lehce ergonomické typy. ESI potěší převážně neuvěřitelně příjemnou směsí, která minimalizuje mozoly a skvěle se drží. Jako další přišly parádní lock-on gripy od Eastonu a také jsou k dispozici oblíbené omotávky například od Prologa. Jestli nám chybí jediná barva, tak dejte vědět. Myslíme, že máme vážně snad všechny dostupné barevné varianty, pro maximální naladění každého kola!


 

ŘÍDÍTKA

Tohle je naprostá pecka! Podařilo se nám sehnat exkluzivně nádherná řídítka od značky Easton. Sehnat Easton by nebyl zas takový problém, ale sehnat ho za slušné ceny ano. A to se podařilo! Pokud nemáte rádi kompromisy a chcete to nejlepší, nejpevnější a nejlehčí, kolekce Havoc a Haven je naprostá bomba a to i po barevné, designové stránce. Nechybí však i EA30 - silniční, ergonomicky střižená řídítka. Kromě Eastonu nyní disponujeme i oblíbenou a legendární značkou Ritchey, díky které máme i kvalitní kokpity střední třídy. To platí i o značce z koncertu Shimano – PRO. Krásná a dostupná řídítka pro všechny typy ježdění.


 

SEDLOVKY

Výrobci Ritchey a PRO jsou osvědčenou volbou i ve formě sedlovek. My se však zaměříme na novinku právě od PRO – teleskopický model Koryak. Jelikož se trend teleskopů převážně v trailovém a enduro ježdění posouvá stále kupředu, vymysleli u PRO opravdu husarský kousek – precizně vyrobenou sedlovku s ovládáním z řídítek, na kterou jsou v případě potřeby k dispozici všechny náhradní díly, za cenu o hodně nižší, než je konkurence například od Sramu. 120mm zdvihu si zamilujete, stejně tak jako krásně máslový chod, bez nějakého střílení k dorazu, nebo ráně do citlivých partií. Koryak se nám opravdu moc líbí! Jeho konstrukce počítá s vedením kabeláže rámem a brzy se prý dočkáme i dalších variant se zdvihy 150mm a možná i víc.


Všechny tyto parády máme samozřejmě skladem!
Užívejte kolo a jaro!

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška04.04.2017
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru
Témata: Silniční MTB

© Bikero.cz 2019