Jak pokračujeme v Hradci? Takto!

Nějakou dobu jsme se neozvali s aktualitami ze stavby naší kamenné prodejny v Hradci Králové, přesněji v Novákových garážích. Důvod je ten, že práce je prostě hodně a lidí je málo, znáte to! Navíc různé věci na míru, sami si vyrábíme ponky, řešíme co a jak, co přidat a co naopak vypustit. Do toho všeho různá školení a výběrová řízení, jak jste mohli vidět v našich videích, která mapují částečně také tohle všechno dění u BIKERO. A také eshop, s ním je v neposlední řadě opravdu nemálo práce. Faktem však je, že zimní (tedy aktuální) část prodejny je skoro hotová a brzy budeme otevírat.

Máme fakt radost, třeba takový servis je připraven, půjčovna je také ready, ladí se detaily. Brzy také přijde zboží, což je další podstatná věc a všechny stojany, držáky a police musejí být připravené přijmout nálož těch všech parádiček. Zůstaneme však zatím trochu tajemní a neprozradíme, jaké značky se nám o všechny ty parádičky postarají. Neměla by ale chybět i nějaká ta exkluzivní ruční práce, která jinde k vidění moc není. Na to se sakra hodně těšíme! V průběhu rozjezdu zimní části prodejny ještě dořešíme různé záležitosti ohledně vosků, saní, pekáčů, výživy, ať to máte všechno v pohodě na jednom místě.

Co ale biková, letní část BIKERO? Jelikož je cyklistická sezóna již pár chvil už v zimním spánku, tedy na pár nadšenců, pro které sezóna nikdy nekončí a my jim fandíme, rozhodnutí o budování této části až po otevření zimního koutu bylo zcela racionální. Přesto ujistíme, že doufáme v brzkou finalizaci, projekt už je hotov a za pár týdnů začnou neprodleně demolice. Také řešíme stále další a další značky, nebojte, budeme průběžně informovat!

Takže, shrnuto podtrženo, brzy nás čeká otvíračka zimní části. Vlastně již hodně brzy! Přesné datum vypustíme na světlo světa co nevidět a těšíme se už nyní…

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška24.11.2015
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru

© Bikero.cz 2019