GT bikes - BMX sekce pro 2017 (+ Mongoose)

IMG 1509

Na nedávné předváděčce Cannondale, GT a Mongoose nás hodně překvapilo, jak šla nahoru BMXa právě od značky GT. V následujícím článku tak číhneme, jaké modely má pro nadcházející rok tahle slavná značka v portfoliu a co dnes frčí v tomhle stylu ježdění.

Ač se to nezdá, BMX kultura je jedním z nejprogresivnějších cyklo rybníčků, kde to funguje tak trochu po svém, daleko od velkých kol. Mega rychle se točí to, co je trendy, hodně v tom mají prsty PRO rideři, udávající směr a styl. Co bylo v kurzu jeden rok, může být další rok skoro neprodejné. Značky to moc dobře ví a snaží se většinou (pokud dobře přemýšlí) poslouchat své jezdce a vycházet jim vstříc s komponenty i rámy.

Například GT ale nezapomíná na nějaké stará, legendární jména a to nás hodně těší. K tomu přidá trendy komponenty a ideální kolo (navíc za hodně slušné peníze) je na místě. Jedním takovým je třeba model SLAMMER. Už samotný font písma na rámu dává tušit, že tenhle název sahá do minulosti. Nechybí twister, palec nahoru zaslouží samozřejmě Top Load představec a kombo sedlovky a sedla. Jak se líbí zelené pláště? No, v parku se určitě neztratíte…

 

Jiný příběh, to je třeba PRO model jezdce Jasona Phelana, zabijáka všech pouličních spotů a milovníka barviček. Tohle je totiž čistá novinka. Nechybí trochu crazy barvy, ale ani moderní trendy věci. Většina komponentů je v režii samotného GT, například i pláště s logem.

GT má však kolekci BMX mnohem větší. Letos se vůbec nebojí nápaditých designů a nás prostě těší, že ani v tomhle segmentu vůbec nezaspává dobu. Určitě ukořistíme několik kousků na prodejnu!

GT nezapomíná ani na mladé pušky – tedy to nejlepší pro začátky závodní kariéry – bikrosový speciál.

Trochu opodál jsme viděli taky značku Mongoose a její dvacítky pro nadcházející rok. I tady to nevypadá vůbec špatně! No posuďte sami na zbylých fotkách!

foto: Kamil Feifer

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška06.09.2016
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru

© Bikero.cz 2019