For Bikes 2016

DSC00681.JPG

 

O víkendu bylo v pražských Letňanech hodně rušno.  Nejen o víkendu, všechno načalo již v pátek, kdy bikový veletrh For Bikes 2016 otevřel svoje brány. Opět více vystavovatelů, opět více lidí, nabité haly a samozřejmě s tím vším hromada novinek. Přinášíme skromnou galerku a nějaké to povídání...

Jedna hala už dávno nestačí. Letos, jestli dobře počítáme, se všechno bikové nacpalo do celkem čtyř hal, nechyběly samozřejmě testovací dráhy a další srandy, co zaberou hodně místa. Pohled se však upínal hlavně na naleštěné biky, komponenty a doplňky vystavovatelů...aby ne!

Byla by ostuda, jako první nezavítat k našim známým od Cannondalu a GT bikes… Tak jako tak, na tyhle biky můžete přijít mrknout k nám do krámu. Jasně že na kolekci 2016! Na veletrhu to však mělo takovou tu pěknou atmosféru...víte ne...?

 

Přesto lidí všude mraky již v pátek. Probojovat se někam pro "čistou" fotku bez okolních postav bylo o velké trpělivosti. 

Zrovna třeba tam, kde byl výprodej plášťů od Continentalu a párek pěkných endurek od Yeti...

Norco je vždy velkou okrasou veletrhů...

 

U POCu to zářilo… Milujeme ty syté barvy a špičkový design s kvalitou. Letní sortiment této progresivní značky budeme mít na krámu co nevidět...

Chromag, zde by jeden oči nechal. Komponentový vrchol, v Kanadě mainstream, u nás exotika...

27,5+, zdá se že bude brzy poměrně rozšířený rozměr. Nevíme, jestli mezi bikery, ale mezi značkami to zatím tak vypadá. Tlustá pneu prostě nesměla chybět skoro u žádné větší značky. Až další roky prozradí, zda má tohle smysl. Za nás zatím jen na několika málo kolech, nejlépe na trailových hardtailech.

Author Ronin, o hodně víc, než klasická silnice. Tak trochu silnice pro dobrodruhy… Parádní svěží vítr od domácí značky. Fandíme!

Boom elektrokol je pořád větší. Tahle lavina se nedá zastavit. A proč taky, technologie jdou stále kupředu, elektrokola vypadají lépe a lépe. Jedna celá hala byla pro elektro-maniaky k dispozici. 

 

BMC a jejich systém mikroodpružení zadní stavby pro větší komfort. Ježděno na světových pohárech… Rozhodně zajímavé. Lamely poskytují 15mm zdvihu a jsou k dispozici v několika tvrdostech. 

Trocha retra není nikdy na škodu...

O smyslu některých kol se dá polemizovat...:-)

 

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška04.04.2016
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru
Témata: Silniční MTB

© Bikero.cz 2019