Diel Sport – nová značka a nový závan zimy v bikero

diel-07

Sněhová nadílka k nám v předchozích dnech přivála značku, kterou obléká například i Czech Skicross Team. Bude zajímat především toho, kdo má rád kvalitu, ale nechce platit za nejvyšší prestiž, vykoupenou vysokou cenou.Jde o značku Diel Sport, která právě slaví 25 let od svého vzniku. Znáčky 25 years tak zdobí poměrně vkusně hned nějaké kousky z kolekce, kterou jsme v minulém týdnu vybalili z beden. Po rozbalení na nás vykoukly příjemné materiály, příjemné zpracování a pocitově opravdu funkční zimní zboží, které si na nic nehraje, ale plní, co plnit má – spokojenost při lyžování.Diel Sport se vypracoval jako evropská značka především díky oblékání sportovců na olympijských hrách. Dostal se tak do podvědomí široké sportovní veřejnosti a historie značky mluví i o několika zajímavých oceněních, jak za funkčnost, tak za design. My především vítáme, že je veškerá výroba situována stále do Evropy!

 

 

Letošní kolekce představuje inovované materiály, jejichž přednost spočívá ve schopnosti přizpůsobit se změnám v tělesném mikroklimatu a v extrémní čtyřrozměrné pružnosti.

Celkově na pružnost se Diel Sport zaměřil v posledních letech mnohem výrazněji a poznáte to snadno – stačí si něco vzít do ruky, nebo obléknout.
Jak zimní kalhoty, tak bundy, které dorazily, nás na první pocit mile překvapily. Výrobci dnes jednoduše reagují na oblíbenost slim-fit střihů a Diel Sport není výjimkou…

 


Snad vám pro představu bude stačit pár skromných fotografií „po vybalení“
Nejlépe rozhodně uděláte, když si Diel dorazíte vyzkoušet a porovnáte s dalšími našimi značkami.

Zajímavé technologie:

3-DIMENTIONAL TAILORING SYSTÉM
Mistrovský způsob výroby, který zachycuje specifika pohybu a lidského těla.
Jde především o pružnost materiálů a minimální omezení pohybů při lyžovačce.

SEAMLESS ASSEMBLING (Bezešvé spoje)
Známější metoda, u které bylo nahrazeno běžné šití metodou bezešvých spojů.
U vytváření těchto „lepených švů“, zipů a kapes jsou využívány sofistikované stroje, které pomocí lepícího filmu materiál spojí. Tyto spoje jsou velice odolné při nošení a napínání i při praní.

BOX-BAFFLE CONTSTRUCTION
Technologie Box-Baffle je založena na vytváření bezešvých polštářků s přírodním peřím, které slouží jako výborná izolační vrstva. Přírodní peří je nejlepší tepelná izolace, zároveň je odolné proti vlhku a ještě velmi lehké. Používání inovativní Box-Baffle technologie zaručuje maximální voděodolnost a minimální únik tepla.

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška24.01.2018
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru

© Bikero.cz 2019