Defekt? No a? Je tu Dynaplug!

micro pro lg

S rostoucím zájmem a využíváním bezdušových systémů se na trhu v poslední době objevilo několik řešení, jak opravit takový defekt u „bezdušáku“ snadno a rychle. Takže už žádné spoléhání se pouze na těsnící mléko, které není při pořízení větší skoby v plášti stejně nic platné a díru nezacelí.

Na zájem reagujeme samozřejmě i my v bikeru. Stál před námi zprvu ale nelehký úkol – jaké řešení je opravdu spolehlivé? Ruku na srdce – když bezdušák proříznete, nepomůže ani svěcená voda. Jste v pytli a zbývá tak místo podlepit a následně stejně vložit duši. Jsou tu ale častější případy – propíchnutí o trn, hřebík… a vy přece chcete dojet domů!

 Takže jsme vybrali Dynaplug! Tohle -Made in USA- řešení si totiž zamilujete! Co víc totiž chtít…

Váží to pár gramů, je to jednoduché, efektivní, praktické…a my se tomu mrkneme trochu víc na zoubek!

Systém pracuje s těsnícími knoty. Píchnete, najde dírku nebo trn...a jde se do rychlé akce! V malém náboji (dle typu – ale všechny jsou malé) se nachází celá sada na lepení. Vycházejme třeba z modelu Micro Pro…
Ten obsahuje připravený knot pro bleskovou akci, kolíček na chvilkové utěsnění díry, náhradní knoty a mikro-nožík pro zaříznutí knotu po akci. Tam toho tedy je, co?!

A víte co? Nejvíc poví samotné video…

A podívejte se také na tohle…

Super, že? Bleskem máte zalepeno a můžete dojet domů…
Pozor, už jsou skladem ZDE!

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška01.03.2017
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru
Témata: MTB Návod

© Bikero.cz 2019