Další zimní speciality - LEKI

IMG 2321

Část naší prodejny okupuje už nějaké ten pátek také stojan s parádní výbavou od značky Leki. Tato světově proslulá značka navíc vyrábí své hole ve vlastním výrobním závodě u nás v České Republice. Ale Leki nejsou jen hole, jsou to i doplňky a výborné rukavice, které taky máme na shopu. Tak se na to všechno teď podíváme!

Hole

Protože máme už mraky lyží, potřebujeme i mraky holí. Leki není sice jediný výrobce s holemi u nás na krámu, zatím je výběr značky ale nejpestřejší z toho co máme. Mrkneme se i na systémy, protože různé speciality s poutky a urychlením nasazení jsou prostě fajn. No a mimochodem, víte, že Leki vozí třeba Gábina Soukalová, Ondřej Bank, Bode Miller, Lukáš Bauer a třeba i Reinhold Messner, pokud mluvíme o trekových holích?

 

Pokud jde o závodní ambice, o slalom a pořádné řezání oblouků mezi bránami, je tu třeba model World Cup. Samozřejmě není závodění podmínkou, takové hůlky totiž potěší každého náročného a zkušeného lyžaře. U těchto holí nechybí systém, kterému Leki říká „Trigger S“. Jde o speciální bezpečnostní vázání, nejlepší samozřejmě v kombinaci s rukavicemi Leki. Tento systém je však už rozšířen i do jiných, nezávodních kategorií. Takže třeba pro dámy – Balance a Fine, to jsou hodně stylové a elegantní hole pro sjezd. Výše zmíněný systém vázání tedy nechybí ani zde. Je možnost i unisex holí – to třeba sjezdové hliníkové Spark. Je libo něco dostupnějšího, nezničitelného? Něco pro chvíle, kdy je jízda spíš rozevlátá a ve fázi učení? Ideální je potom model Force v hliníku s poutkem „PA Safety Soft“. A tak můžeme pokračovat ještě dlouho. Je toho prostě dost a nemá cenu tu všechno jmenovat, dělat v tom guláš. Nejlepší varianta – doražte do shopu, zkuste, uchopte, zapněte-odepněte a popovídejte s námi o tom. Teď se alespoň trochu podíváme na rukavice Leki, nedílnou součást lyžařovy výbavičky.

Rukavice

Sortiment rukavic je také pěkně obsáhlý a my začneme s prezentací toho nejlepšího. Opět jde o model World Cup, stejně jako u holí. Tyto rukavice jsou už léty ověřené, vypadají i tak trochu old-schoolově a jsou opravdu špičkově zpracovány. Navíc titanový chránič hřbetu a silikonové chrániče na prstech. Navíc provedení nejen jako prstové, k mání jsou i palčáky a obojí kompatibilní s výše uváděným systémem „Trigger S“. Výrobce udává tento model jako extrémně hřejivý, takže ideální varianta i z hlediska ceny pro náročné uživatele trávící čas především vysoko v horách u našich sousedů a v dalších evropských horských střediscích. Dámy ocení při sjezdovém lyžování převážně hodně elegantní a mega dobře zpracovaný model Fuse. Tenhle model obsahuje termoizolační materiál Primaloft, takže už nikdy víc studené ruce. A prý se s nimi dá ovládat i dotykový telefon, tak ok, proč ne! Pokud nejste na horách pečení vaření, měl by v klidu posloužit třeba model Scout a nebo dámské rukavičky Sense. Opět samá hřejivá výplň a také Gore-tex membrána. Myšleno dost důkladně na komfort, což je hned po nasazení jasné a jisté.

Takže vidíte, vyjmenovali a popsali jsme toho už spoustu a stále to není všechno. Leki prostě nafukuje a nafukuje svůj arzenál s produkty a že vypadají opravdu víc než dobře! Takže opět přinášíme hlavně ozkoušenou kvalitu, jak je od počátku naší prodejny zvykem. V Leki nás nalákali taky na víc než 250 patentů a mnoho a mnoho inovací. Takže tak, je to tu, všechno v plné parádě, doražte mrknout kamarádi!  

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška19.01.2016
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru

© Bikero.cz 2019