Co si nenechat ujít v následujícím měsíci?

Vytipovali jsme pár akcí následujícího měsíce, který se nezadržitelně blíží. Babí léto hlásá pár moc fajn příležitostí k závodění, ale i ke koukání, fandění či sledování živáků v TV. Tímto také chceme podpořit i pár lokálnějších akcí, které nemají takovou reklamu, ale atmosféru nepostrádají.

  1. ČP DH + MČR Liberec (Ještěd) (30.8.2015)

Dobře, tohle ještě není následující měsíc, ale byla by hanba neinformovat o MČR ve sjezdu na horských kolech. Ski areál Ještěd hostuje závody ve sjezdu již poněkolikáté. Prověřená trať, převýšení 310 metrů a délka trati 1750 metrů. Navíc se nejedná pouze o MČR, ale také o finále letošního kraťoučkého poháru v DH. Pořadatelé slibují hodně našejpovanou trať a výborné zázemí. Rozhodně lákavá nabídka, u které se nemá chybět, pokud máš v krvi alespoň trochu sjezdu a rychlosti. Minulý rok trať nejrychleji zaletěl Petr Třešňák, kdo to bude letos? To už budeme brzy vědět!

Kompletní info: http://mtbnews.cz/downhill/cp-dhi-2015/3-cp-dhi-mcr-liberec/

Netopýr Bikefest vol. II (5.9.2015)

Nyní trochu k jedné lokální akci. Minulý rok jsme zavítali a byla opravdu legrace – a o tu přeci jde především! Netopýr Bikefest je akce pořádaná skupinkou nadšenců z Kladenska. Jedná se o amatérský závod ve sjezdu z kopce nad obcí Poteplí, ve které se nachází hospoda „U netopýra“, takové centrum závodu, kde je i následná večerní afterparty s muzikou. Co je na téhle akci nejlepší je hlavně pohodová atmosféra, pěkné okolí kolem potoka Kačáku a super vyhlídka na Vysokém vrchu, odkud závod startuje. Počet závodníku je omezen, tak pozor!

FB event: https://www.facebook.com/events/1673843642843706/

KV Downtown (Czech Downtown Tour 2015) (12.9.2015)

I letošní první ročník seriálu závodů ve sjezdu městem se blíží do finále. To se odehraje v Karlových Varech 12.9. na prodloužené trati plné skoků, jak slibují organizátoři. Díky takovým závodům proniká extrémní cyklistika více mezi lidi, proto stojí za podporu. Trať povede ze Sokoláku až do centra Karlových Varů – třídě T.G.Masaryka. K tomu bude doprovodný program ve formě freestylové exhibice a večer řádná party na Sokoláku. Přihlášky jsou v plném proudu!

Více info na: http://www.kvdt.cz/

Enduro race Špičák (13.9.2015)

Opět poslední závod jedné série. Jedná se, jak již název napovídá o Enduro serii 2015, která má letos šest zastávek. Špičák rozhodně má co nabídnout, ať už jde o atraktivní trať, nebo o zázemí celého bikeparku. Tak jako u ostatních závodů této série se bude Enduro race Špičák skládat z měřených úseků (rychlostních zkoušek) a neměřených přejezdů mezi nimi. Závod povede přes nejlepší traily v okolí a nabídne i nádherné pohledy na kouzelná místa Šumavy. Ukončení přihlášek spadá k datu 7.9.2015, takže začněte pomalu pospíchat!

Ofiko stránky: http://www.enduroserie.cz/zav/enduroracespicak

 

ČP v silniční cyklistice Rokycany (19.9.2015)

Český pohár v silniční cyklistice také vrcholí. Poslední závod hostuje město Rokycany poblíž Plzně. Zázemí závodu bude na fotbalovém hřišti v obci Těškov, trať povede na okruzích kolem Svojkovic, Holoubkovem a Volduchy.

Propozice: http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/files/propozice/44_8-cp-propozice-44trofej-rokycan-2015.pdf

 

O dalších akcích budeme průběžně informovat na naší FB page, ať ti nic neunikne…

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška26.08.2015
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru
Témata: Silniční MTB

© Bikero.cz 2019