BIKERO TEST DAY – Cannondale / GT Bikes

Je chuť projet si novinky i stálice od značek Cannondale a GT? Připravili jsme jedinečnou akci, která v Hradci tak dlouho chyběla – test day! Všechno se odehraje už tuhle sobotu (7.5) a zváni jsou všichni příznivci cyklistiky a dobré zábavy!

Výběr biku po internetu, podle komponentů a recenzí je jedna věc, nic však neřekne člověku víc, než samotná projížďka. Jelikož jsme si tohohle faktu jako samotní bikeři jasně vědomi, podařilo se nám přichystat parádní akci, jakou cyklistický duch Hradce Králové nepamatuje. V naší vlasti je testovacích dní poskromnu. Většina akcí je pouze po novináře, pro vybranou společnost, pro prodejce samotné. My ale chceme akci pro samotné bikery! A tak tu je!

V sobotu bude přímo u prodejny bikero připraveno 14 kol, kompletní průřez kategoriemi. Od silničních kol, přes moderní gravel biky, po XC rakety a trailové i all mountainové stroje. Přesný výčet kol (a všechno důležité info) je na naší FB události.

Start akce už v 9:00, končíme v 19:00, po celou dobu otevřena prodejna, zajištěno občerstvení, servis, klidně dovalte svoje vlastní pedály…

Těšíme se!

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška03.05.2016
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru
Témata: Silniční MTB

© Bikero.cz 2019