Bikero pořádá – jarní vyjížďka s Petrem Benčíkem!

IMG 0875

Přijďte si s námi v sobotu 2.6. protáhnout lýtka! Přijede po více než roce Petr „Bejk“ Benčík a povede vyjížďku kolem Hradce Králové!

Petr Benčík, náš velký oblíbenec, bavič, charakter a hlavně skvělý cyklista, bývalý olympionik, se k nám po roce vrací v plné formě, protáhnout peloton na pohodové vyjížďce kolem Hradce Králové! Chcete být u toho? Přidejte se k nám! Stojí to jen natrénovaná lýtka a sobotní čas obědu! A pokud si na okruh netroufnete, klidně nás můžete podpořit skvělou atmosférou, před prodejnou bikero. Startovat od ní budeme hned po desáté…

Co můžete očekávat? Pohodové, ale svižné tempo, cestu rovinatým profilem kolem Hradce Králové, se zastávkou na občerstvení. Projedeme asfalt městských lesů, navštívíme okolí Borohrádku, podíváme se k Opočnu a Třebechovicím pod Orebem. Doporučujeme výslovně silniční kolo a hlavně přátelskou náladu! Minulé vyjížďky panovala parádní atmosféra a letos to chystáme zopakovat!

Pro všechny účastníky, co zpět až k prodejně dojedou, máme připravený dárek v podobě slevového kuponu na kolekce silničního oblečení.

Harmonogram akce:

- sraz před prodejnou bikero 9:45
- plánovaný start 10:00 – 10:30
- plánovaný návrat 13:00
- délka trasy 70 – 75 km

Těšíme se na všechny! Doražte podpořit akci už 2. června před prodejnu bikero, sídlící v budově Novákových garáží!

Událost je také na našem FACEBOOKU - přidej se!

 

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška22.05.2018
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru
Témata: Silniční

© Bikero.cz 2019