Bikero otvíračka zpětně

opening bikero lowres (8 of 11)

Pojď se s námi mrknout trochu „pod pokličku“ bikero, projektu, který stále nabírá na obrátkách. Přiloženým videem a tímto článkem startujeme krátký seriál o tom, co všechno vlastně umíme, o co se snažíme a jaké jsou naše vize a cíle, proudící převážně z hlavy duchovního otce této myšlenky – Honzy Coufala.

Možná to již někde zaznělo, ale jedním z hlavních našich cílů je přijít s tak trochu jiným přístupem k zákazníkovi, s přístupem přátelským a osobním, trochu odlišnou cestou se snažit rozšířit cyklistiku, lyžování a prostě zdravý pohyb mezi lidi. Proč se tu u nás pořád všichni pohybují v autech? Je to nutné? Jsme nadšenci v první řadě! Takže radost ze zatím vybudované práce byla a je na místě, což dokazuje i celé přiložené video z otvíračky, kde Honza pokřtí stylově otevření první kamenné prodejny bikero a společně s ředitelem Davidem Jarošem představí v rychlosti prodejnu, servis i půjčovnu.

A tohle je teprve začátek! Pokud tvoje zvídavost ještě nenabrala na otáčkách, věříme, že parádní doložené fotky od Pepy Šulce to napraví.

Takže již brzy se společně mrkneme na další plány bikero, ať jsi v obraze!

VIDEO Z OTVÍRAČKY

Nezapomeň také sledovat naší FB page, vše podstatné a ještě víc je právě tam…;-)

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška17.12.2015
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru
Témata: Rozhovor

© Bikero.cz 2019