BIKERO otevře dveře 2.12!

Ahoj, máme na srdci jednu důležitou zprávu. BIKERO otevře oficiálně své dveře do zimní části prodejny zítra, 2. Prosince! A nebude to úplně typické otevření, k tomu se však dostaneme v další části článku…

Víme, víme, před časem, když se začalo na pracích v Novákových garážích, slíbili jsme, že v polovině Listopadu bude otevřeno. Ale fakt je takový – a tohle tady zazní možná víckrát – jsme prostě nadšenci a požitkáři, co si plní svůj sen o lepší bikové a lyžařské komunitě, nejsme ostřílení profíci a drsní nesmlouvaví prodejci. Podle toho pokračovala i stavba, ze které jsme naprosto nadšení (a to je teprve začátek), ale do cesty přicházela různá rozhodnutí, která pro nás byla vlastně něčím novým. Výběr zboží, použití v prodejně toho nebo toho, co bude lepší, co potřebujeme, co nepotřebujeme…a tohle je jen setina dilemat a rozhodnutí z našich hlav, které jich budou muset vykonat a uzavřít ještě mnohem více, než bude všechno 100%!

Co tohle všechno znamená? Zítra prostě chceme otevřít a nechat vás všechny nahlédnout. Při této příležitosti bude připravené šampaňské a také všichni kolegové pro případné otázky, tipy a klidně i nápady a návrhy. Jak říkáme, startujeme a jsme nohama na zemi, dětské nemoci BIKERO určitě na nějakých místech postihnou a to všechno zjistíme právě až při provozu. Při provozu se lépe zrealizují také naši noví a stále školení prodejci, prosíme o trpělivost, však také začínají – a nechybí jim hlavně to nejdůležitější – nadšení! Navíc stále bude přicházet nové a nové zboží, tím pádem i další a další školení o materiálech, o kolekcích, o systémech, jen si představte těch informací, co musíme všichni pojmout. Je to síla, ale jsme strašně šťastní, že po dlouhých přípravách je konečně první část naší práce hotová.

Pojďme to shrnout – zítra, 2. Prosince to klidně můžete pojmout nejen jako otvíračku, ale jako exkurzi našich prostor, mrknout se konečně na své vlastní oči, co BIKERO vlastně je a bude. Případně klidně něco zakoupit, stát se prvním zákazníkem, dát si šampaňské, nebo třeba přinést lyže k servisu. Tohle všechno už necháme na vás, podstatné ale je – OTVÍRÁME!

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška01.12.2015
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru

© Bikero.cz 2019