Bikero = MAVIC test centrum

Před časem jsme se stali Mavic test centrem. Nyní přinášíme přesné podklady k tomu, jaké výplety od tohoto výrobce je možné zapůjčit na svůj bike. Pokud tedy o nových výpletech přemýšlíte, není lepší cesty, jak si zapletená kola Mavic vyzkoušet přímo na svém kole.

K zapůjčení nabízíme dva bikové (Crossride UST Pulse 29 a Crossmax SL Pro 29) a jeden silniční komplet (Ksyrium Elite). Jak jistě víte, rotační hmota na kole vždy dělá hodně z jízdního projevu, kvalitní a lehké výplety jsou pro ten nejlepší pocit z jízdy naprosto žádoucí.

Jak půjčení probíhá?

Naši mechanici převezmou vaše kolo, udělají nutný servis (případně prohodí kotouče/špalky, dle dohody lze vyměnit i pláště), nahodí půjčená kola a vy se tak nemusíte o nic starat – odcházíte s připraveným kolem pro test. Než vše kluci v servisu připraví, můžete se zatím mrknout na další produkty od Mavicu, na oblečení, na tretry…stali jsme se totiž i jedním z pěti „Mavic PREMIUM SHOP“, což znamená, že nabízíme kompletní produkci této špičkové francouzské značky.

Zapůjčení bez rozdílu modelu na den stojí 200 Kč/den + záloha 50% MOC půjčených kol.

S sebou prosíme ještě doneste 2 doklady, kvůli vyplnění smlouvy o půjčení...

Při následné koupi zapletených kol Mavic se půjčovné vrací…

MAVIC CROSSRIDE UST Pulse

CROSSRIDE

-skvělá kola pro XC a trailové ježdění, veškeré výhody technologie bezdušového systému, pevný duralový ráfek ze slitiny S6000 a váha kompletu s plášti přibližně jen 3400g.

MAVIC CROSSMAX SL Pro

CROSSMAX

-určení převážně pro závodní XC, neskutečně rychlá a pevná kola i díky novým bezdušovým plášťům, několik nových systémů, jako třeba uchycení niplů FORE, váha celého setu bez plášťů je cca 1520g.

MAVIC KSYRIUM Elite

KSYRIUM

-modernizovaný klenot silniční cyklistiky, profil rozšířený na 17mm, technologie ráfku MAXTAL (o 40% lehčí než aluminium, zároveň o 30% pevnější), výtečná akcelerace, váha pouze 1550g (bez plášťů a duší)

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška27.05.2016
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru
Témata: Silniční MTB

© Bikero.cz 2019