Bikero hlásí bikovou sezónu!

bikero - kola BW web (18 of 19)

Na prodejně nezůstal kámen na kameni. Kdo nás bedlivě sledujete, minulý týden jsme prostě a jasně vyhlásili jaro a bikovou sezónu. Zamávat všem stojanům s hůlkama, lyžema, rukavicema a supervychytanejma bundama, ve kterých snad ani nejde zmrznout. Zavelet všem kolům, ať vyjedou ze skladu a ty chudáky rozložený různě po krabicích konečně dát pořádně do pucu, pro všechny budoucí majitele. Dneska tak přinášíme pohled do nynějšího „looku“ prodejny a trochu i do zákulisí, jak montujeme a připravujeme.

 

První kroky tohoto článku tedy vedou rovnou za klukama do servisu. Ti měli dost práce se vším tím vyplétáním a centrováním. Mimochodem, jsou pořád ještě úplně nadšení z výpletů od Mavicu (odkaz na článek). Nedivíme se, to je prostě špička a taky jsme o tom před nedávnem poslali to světa pár slov. Na fotkách je taky jasně vidět, že na všechno máme opravdu to nejlepší vybavení – Park Tool. Znáte to přece – důvěřuj, ale prověřuj…tak ať je jasno :-)

Občas to přijde trochu uklidnit šéf...ehm…asi víte, že kecáme, dle jeho výrazu!

Tady je na fotce krásně vidět, s bikama vážně myslíme opravdu na všechny skupiny cyklistů a cyklistek. Zrovna ten parádně agresivně zbarvený XC stroj v černo-oranžovo-modré barvě je GT Aggressor, ideální vstup do světa 27,5 palcových kol a moderní geometrie, která je dnešním standardem. Poměrně všestranné kolo, komfortní posed a vidíme ho jako ideální nástroj pro vyjížďky s partnerkou třeba kolem Lipna, nebo po stezkách okolo Hradce. Zároveň zvládne i náročnější terén, když budete chtít sami popustit uzdu v lehčím terénu. Aggressor nabízíme ve třech cenových variantách, ve všech případech vážně se směšnou částkou, za kterou u většiny značek dostanete MTB pár let za zenitem, s pravděpodobně zastaralou geometrií a postupně mizejícími 26 palcovými koly…

Teď se mrkneme trochu výš, ke kámošům od Cannondalu. Zůstaneme ale u MTB, F-SI je totiž střelou mezi všemi XC a maratonskými hardtaily. Devětadvacítková kola, neskutečně tuhý a lehký karbonový rám, nejnovější verze vidlice Lefty. F-SI má extrémně krátkou zadní stavbu a poměrně ostrý hlavový úhel zaručuje, že tenhle XC speciál je zatraceně živým a aktivním kolem jak ve sjezdu, tak ve výjezdu.

 

Přilby jsou nejnutnější ochranou cyklisty a proto jich máme mraky. Na fotkách něco málo z kolekce samotných výrobců kol – Author a Cannondale.

No jo, kdo si dnes netočí vlastní videa, jako by nežil…

Tohle všechno je jen minimum z toho, co se u nás s příchodem jara změnilo. Hodně toho poví sám e-shop, doporučujeme se však i zastavit a pokecat, prohlédnout si kola na vlastní oči. My rozhodně nebudeme otálet a brzy již přineseme nějaké recenze a povídání o tom, co podle nás bude pro letošní sezónu nejlepším nákupem pod sluncem. Své tipy už máme, co letos pofrčí!

foto: Josef Šulc

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška22.03.2016
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru
Témata: Silniční MTB

© Bikero.cz 2019