Bikero doporučuje – správná výbava pro jarní prázdniny!

IMG 2368.JPG

Jarní prázdniny jsou tady, perfektní zimní podmínky po několika letech také a tohle dohromady navádí k perfektně stráveným dnům s celou rodinou! Ale ptáme se – jste dobře vybaveni? Neodrostly děti ze starého oblečení? Přinášíme žhavé tipy na nejlepší dětské vybavení, jaké v českých nabídkách máte možnost najít.

Kilpi

Proč jako první doporučujeme Kilpi, progresivní značku testovanou v severských zemích? Je to jednoduché – právě zboží od Kilpi máme nyní za bezkonkurenční ceny! Chlapecké a dívčí bundy s jedinečnými vlastnostmi díky materiálu Siberium, který poskytuje perfektní voděodolnost a prodyšnost.

 

 

My sázíme hlavně na modely:

SEMERU, NIESKO (bundy) a FUEBO, DARYL (kalhoty) ...ostatně, na celou nabídku KILPI se podívejte ZDE

Descente

Ač jsme o dětském Descente zatím moc neřekli, přišel čas to napravit! Japonští mágové na top zpracování a extra kvalitu se totiž umí vyšvihnout i parádním dětským zbožím. A my ho máme jako obvykle skladem. Zajímavým faktem je to, že část dětského zboží od Descente vypadá jako dospělé modely. Společným faktorem jsou vychytávky v podobě promyšlených kapes, efektních stojacích límcích a špičkových střizích.

Opět náš doporučený výběr:

SELPHY, JUDE (bundy) a CARVE (kalhoty) ...celá nabídka ZDE

Reima

Specialista, věnující se pouze zimnímu zboží nesmí chybět. Ostatně je to u nás bestseller letošní zimy! Zde toho máme opravdu kupu. Kompletní vybavení pro nejmenší i školáky, všechno, na co si vzpomenete a co musí vaše děti mít, aby byly před chladem chráněny.

Reima ZDE

Myslete kromě správného oblečení také na ochranu hlavy a zad! Mají vaše děti odpovídající vybavení? Nás totiž stále dost šokuje, jak je tohle opomíjené. Proto mrkněte SEM, například POC Pocito, to je opravdu špička mezi dětskými přilbami! Nebo třeba chránič zad Spine VPD z tvrdnoucí pěny při nárazu.

 

Přejeme krásné prázdniny! Užívejte aktivního života!

Pokud nechcete přijít o žádný skvělý článek od nás, vložte svůj email

Martin Kuška13.02.2017
Sdílejte blog s přáteli!

Nahoru

© Bikero.cz 2019